Kefir warlubski POLMLEK butelka 1l
Produkt wytwarzany przy udziale wyselekcjonowanych kultur kefirowych, charakteryzuje się gęstą konsystencją i orzeźwiającym smakiem. Zawiera białka, wapń i witaminy z grupy B. Doskonale sprawdza się w kuchni jako dodatek do koktajli, chłodników, jak i do bezpośredniego spożycia. Dostępny również w opakowaniach 375 g.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 215 kJ/ 51 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| w tym cukry | 6,7 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 1 L = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 6 szt / 126 szt / 504 szt |
| Kod EAN (sztuka i op. zbiorcze) | 5904951004245 |