Ser serenada salami plastry 135g
Salami jest serem typu mieszanego (szwajcarsko-holederskiego) z nielicznymi i bardzo drobnymi oczkami wielkości ziaren ryżu. Salami Serenada ma delikatny smak z dyskretnie mleczną nutą. Ma miękką, wręcz aksamitną konsystencję. Nie zawiera laktozy i jest wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez GMO.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1463 kJ/ 352 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,6 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 14 szt / 336 szt / 2352 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5900857009056 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5900857009872 |