Ser landana z orzechami włoskimi 200g
Ser dojrzewający z dodatkiem orzecha włoskiego, posiada kremowy, delikatny smak i wyczuwalne drobiny orzecha. Produkt bez laktozy (<0,1g / 100g) i glutenu.
Skład: mleko krowie 96,14%, orzechy włoskie 2,1%, wegetariańska podpuszczka 0,02%, sól 1,5%, kultury bakterii 0,3%
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1577 kJ/ 381 kcal |
| Tłuszcz | 32,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21,6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 22,9 g |
| Sól | 1,8 g |
| Opakowanie jednostkowe | 200 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 szt / 280 szt / 1960 szt |
| Kod EAN (sztuka i karton zbiorczy) | 8711842209644 |