Sobik górski puszysty serek śmietankowy
Górski Puszysty Serek to nowość w ofercie firmy Sobik. Jego wyjątkowy smak jest zasługą najwyższej jakości składników, użytych do jego produkcji – świeżego twarogu, naturalnego jogurtu oraz pysznej śmietanki.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1016 kJ/ 246 kcal |
| Tłuszcz | 23,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,2 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Białko | 4,7 g |
| Sól | 0,58 g |
| Opakowanie jednostkowe | 150 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 8 szt / 112 szt / 1120 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907809370974 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907809371001 |