Ser amber z przyprawami
Sery Amber produkowane są w oparciu o technologię serów holenderskich, z dodatkiem ostrej chili, czosnku lub szczypiorku. Jest to ser twardy o zawartości tłuszczu powyżej 30 % wynikającej z niskiej zawartości wody.
Im starszy ser, tym niższa jest zawartość wody a tłuszczu - wyższa.
W smaku wyrazisty, a nawet ostry, o elastycznej konsystencji.
Mają formę płaskiego cylindra o wadze około 2,5 kg.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1249 kJ /371 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| w tym cukry | 0,25 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~2,5 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 kg / 80 kg / 480 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 294654.…...(wagowy) |