Ser gouda maluta
Ser dojrzewający podpuszczkowy, pełnotłusty, wyprodukowany z mleka nisko pasteryzowanego o określonej zawartości tłuszczu i 6-tygodniowym okresie dojrzewania.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1404 kJ /338 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~4 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | brak / 75 kg / 525 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 277037.…...(wagowy) |