Ser natan polmlek
Ser podpuszczkowy dojrzewający o zawartości tłuszczu 45% w suchej masie, produkowany na bazie mleka krowiego, normalizowanego. Ser o łagodnym, delikatnym, lekko orzechowym smaku, przechodzącym do pikantnego w serach dojrzałych. Oczka są niezbyt liczne, okrągłe i owalne, wielkości ryżu lub fasolki.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1428 kJ/ 344 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 1,4 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~3kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 12kg / 144 kg / 576kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 276865.…...(wagowy) |