Ser zbójnik wędzony ceko
Ser z masy serowej parzonej - wędzony w dymie olchowym, bez konserwantów.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1328 kJ/ 320 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 0,9 g |
| w tym cukry | 0,9 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,4 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~1,7kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | ~3,4kg / 108 kg /520 kg |
| Kod EAN (sztuka i karton zbiorczy) | 293989.…...(wagowy) |