Osełka ze śmietanką POLMLEK 275g
Miks tłuszczu roślinnego i tłuszczu mlecznego o łącznej zawartości tłuszczu 65%. Dzięki nowoczesnej technologii, jakości surowców i ich właściwie dobranej proporcji, powstał produkt o wyjątkowych walorach smakowych, charakteryzujący się doskonałą smarownością. Przeznaczony do bezpośredniego spożycia w formie nieprzetworzonej (smarowanie pieczywa). Stanowi bogate źródło energii i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2439 kJ/ 593 kcal |
| Tłuszcz | 65 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Węglowodany | 1 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 275 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 200 szt / 1400 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5904951000353 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5904951006027 |