Do smarowania pieczywa 50% POLMLEK 250g
Doskonałe połączenie tłuszczów roślinnych w odpowiednio dobranych proporcjach, wzbogacone maślanym aromatem. Produkt stanowi bogate źródło energii i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1850 kJ/ 450 kcal |
| Tłuszcz | 50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,4 g |
| Opakowanie jednostkowe | 250 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 24 szt / 360 szt / 2160 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5904951002784 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5904951002791 |