Ser cezar ryki
Delikatny ser typu holenderskiego o niezwykłych walorach smakowych uzyskanych podczas 10 tygodniowego dojrzewania na świerkowych deskach. Wzbogacony jest lekkim odcieniem pikantności, którego nie posiadają klasyczne sery. Idealny do kompozycji deski serów, serwowany z winogronami, orzechami lub oliwkami.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,6 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 2,75 g |
| Opakowanie jednostkowe | 2,5 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 5 kg / 60 kg / 500 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze) | 273974.…...(wagowy) |