Ser plastry królewski sierpc 135g
Ser Królewski to ser nad serami. Ceniony przez koneserów i uwielbiany przez wszystkich smakoszy i miłośników dobrego jedzenia. Dojrzewa tygodniami, by zadziwić każdego głębokim i żywym smakiem. Wyraźna, orzechowa nuta, z morelą w tle i lekkim odcieniem miodu czynią ten ser niepowtarzalnym.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1461 kJ/ 352 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 1,2 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 17 szt / 425 szt / 2550 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5901753000628 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5901753000604 |