Ser serenada gouda plastry 135g
Gouda w plastrach to idealne uzupełnienie codziennej diety. Ser charakteryzuje się niezwykłą delikatnością tak aromatycznie, jak i smakowo. Ma spokojny, smak z subtelnie mleczną nutą.
Jako ser typu holenderskiego, gouda nie ma wyraźnych dziur. Ser jest delikatny i zdrowy, z mleka bez GMO. Świetnie sprawdza się na kanapkach, do tostów i zapiekanek oraz jako lekki dodatek do sałatek.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1455 kJ/ 350 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 17 szt / 408 szt / 2448 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5900857009070 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5900857009087 |