Ser serenada babumi plastry 135g
Żółty ser Babumi typu szwajcarskiego charakteryzuje się dużymi, a przy okazji licznymi dziurami, które wyraźnie widać, wybierając ser w porcjach. W smaku jest przede wszystkim delikatnie mleczny, ale w stronę słodkiego posmaku. Ma przy okazji przyjemny, subtelny aromat i sprężystą, gęstą konsystencję. Co ważne, ten ser nie zawiera laktozy, sztucznych konserwantów, czy barwników, dlatego też można bezpiecznie włączyć go do diety. Wyprodukowany z wysokiej jakości mleka, dzięki czemu jest oznaczony jako: BEZ GMO z mleka od krów karmionych paszami bez gmo.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1426 kJ/ 343 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 16 szt / 192 szt / 1728 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5900857030234 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5900857009919 |