Ser serenada królewiecki szwajcar plastry 135g
To dojrzewający ser szwajcarski z licznymi dziurami o różnej wielkości. Po otwarciu uwagę zwraca intensywny, przyjemny aromat, który z czasem łagodnieje i staje się delikatniejszy z orzechową nutą. Ta z kolei jest również wyczuwalna podczas jedzenia. Królewiecki Szwajcar jest jednak w smaku przede wszystkim delikatnie mleczny. Jest dobrym wyborem na kanapki, do zapiekanek lub sałatki.
Jest produkowany z dobrej jakości mleka, bez GMO, nie zawiera też laktozy, dzięki czemu mogą go spożywać również osoby z nietolerancją laktozy.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1426 kJ/ 343 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 17 szt / 408 szt / 2448 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5900857009032 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5900857009049 |