Ser lazur plastry błękitny 100g
Ser Lazur błękitny ma głęboko przerośnięty szlachetną pleśnią, kremowy miąższ. Charakteryzuje się zdecydowanym smakiem, który uzupełniają subtelne, a zarazem wyraźne, grzybowe nuty. Błękitny, jak wszystkie sery Lazur, powstaje wyłącznie z najlepszego polskiego mleka, jest wolny od konserwantów i sztucznych barwników. Doskonale komponuje się z mięsami oraz warzywami i niebanalnie inspiruje przy tworzeniu wytrawnych deserów.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1518 kJ/ 366 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 1,8 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 2,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 szt / 600 szt / 3600 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907070001010 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907070101017 |