Ser lazur plastry srebrzysty 100g
Ser Lazur srebrzysty ma delikatny miąższ i lekką, nienarzucającą się kompozycję smakową o długo utrzymującej się nucie orzechów i szlachetnej pleśni. Srebrzysty, jak wszystkie skalmierzyckie sery, produkowany jest wyłącznie z najlepszego mleka, pochodzącego od lokalnych dostawców. Nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków. Zastosowany może być w potrawach na zimno, takich jak koreczki, czy sałatki warzywne lub mięsne, jak również jako baza do dipów, czy sosów na ciepło.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1447 kJ/349 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 1,8 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 2,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 szt / 600 szt / 3600 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907070004110 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907070104117 |