Ser Lazur złocisty plastry 100g
Ser Lazur Złocisty ma głęboko przerośnięty miąższ o złotawym kolorze. Charakteryzuje się słodkawym, lekko mlecznym smakiem ze zdecydowaną nutą orzechów i szlachetnej pleśni. Został wzbogacony o aktywne probiotyczne bakterie LA-5®, które wywierają korzystny wpływ na organizm człowieka. Lazur złocisty pasuje jako aromatyczne uzupełnienie mięs i sałatek warzywnych i owocowych.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1447 kJ/349 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 1,8 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 2,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 szt / 600 szt / 3600 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907070006121 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907070106128 |