Ser lazuretta błekitna kubek
Lazuretta Błękitna to niepowtarzalne połączenie sera Lazur Błękitny, czosnku i szczypiorku. Charakteryzuje się aksamitną konsystencją sera topionego i zdecydowanym, ostrym posmakiem szlachetnej pleśni charakterystycznej dla sera Lazur Błękitny. Dzięki swojej lejącej konsystencji może być świetnym dodatkiem do gorącego makaronu czy sosem do pieczonego mięsa i grillowanych warzyw.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1117 kJ/ 269 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 2,8 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1,6 g |
| Opakowanie jednostkowe | 125 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 15 szt / 195 szt / 1170 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907070002154 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907070152156 |