Sobik górski puszysty serek papryka wędzona
Górski Puszysty Serek z papryką o smaku wędzonym to propozycja przygotowana specjalnie dla osób poszukujących oryginalnych, dobrze doprawionych smaków. Delikatność świeżego twarogu, śmietany i jogurtu doskonale komponuje się z charakterystyczną nutą papryki o smaku wędzonym, stanowiąc idealny dodatek zarówno do kanapek, jak i sosów czy tortilli.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 980 kJ/ 237 kcal |
| Tłuszcz | 22,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14,7 g |
| Węglowodany | 5 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Białko | 4,1 g |
| Sól | 0,92 g |
| Opakowanie jednostkowe | 150 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 8 szt / 112 szt / 1120 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907809371018 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907809371001 |