Sobik górski puszysty serek z czosnkiem
Aromatyczny smak to zasługa najlepszych dodatków, jakimi wypełniony jest Górski Puszysty Serek z czosnkiem. O jego jakości decydują również najlepsze składniki, użyte w procesie produkcji – świeży twaróg, naturalny jogurt oraz pyszna śmietanka.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 994 kJ/ 240 kcal |
| Tłuszcz | 22,45 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14,8 g |
| Węglowodany | 5 g |
| w tym cukry | 3 g |
| Białko | 4,7 g |
| Sól | 0,61 g |
| Opakowanie jednostkowe | 150 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 8 szt / 112 szt / 1120 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907809370998 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907809371001 |