Ser bydgoski mlekpol
Łagodny ser dojrzewający. Świetnie sprawdza się na kanapce, w zapiekankach i jako przekąska koktajlowa na deskę serów.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1441 kJ/ 347 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~1 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 12 kg / 72 kg / 320 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 252593.…...(wagowy) |