Ser złoty mazur mlekpol
Doskonały ser żółty typu holenderskiego, ceniony za swój łagodny i wytrawny smak. Zawiera wiele cennych składników, takich jak wapń, sód i witaminę A.
Doskonale smakuje zarówno samodzielnie, jak i jako dodatek do wielu dań.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1441 kJ/ 347 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,3 g |
| Opakowanie jednostkowe | ok 3.25 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 13 kg / 65 kg / 520 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 271503.…...(wagowy) |