Ser morski mońki
Ser pełnotłusty typu holenderskiego. Charakteryzuje się lekko pikantnym smakiem i wspaniałą, miękką konsystencją. Jest idealnym komponentem wykwintnych dań, jak i prostych, zimnych przekąsek.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1441 kJ/347 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 1,3 g |
| Opakowanie jednostkowe | 3,3 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 6,6 kg / 110 kg / 660 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 251918.…...(wagowy) |