Ser gouda mońki
Gouda MSM Mońki to ser żółty idealny do dań na ciepło. Sprawdzi się we wszelkiego rodzaju zapiekankach, pizzach lub fondue. Miłośnicy tej przekąski z pewnością docenią wyrazisty zapach i delikatny, śmietankowy smak tego gatunku
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1441 kJ /347 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,6 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~3,3 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | ~6,6 kg / 110 kg / 660 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 251916.…...(wagowy) |