Ser edamski olecko
Ser podpuszczkowy dojrzewający typu holenderskiego, pełnotłusty, wyprodukowany z mleka pasteryzowanego o zawartości tłuszczu 26 +/- 2,0% o zapachu delikatnym, lekko orzechowym, łagodnym smaku pasteryzacji.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1409 kJ /339 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~3,3 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | brak / 80 kg / 560 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 293315.…...(wagowy) |