Pasta-Sos Patifu Delikatesowe 100g
Pasta delikatesowa ma smak prażonych drożdży i cebuli, przypominającym pasztet mięsny. Można ją stosować jako dodatek do ziemniaków,ryżu, makaronu, kaszy. Jest to najlepiej sprzedający się pasztet spośród wszystkich wariantów.
Składniki: woda, tofu 25% (soja, nigari), ziemniaki, olej rzepakowy, drożdże, ekstrakt drożdżowy, cebula, sól, przyprawy, substancje zagęszczające (karagen, guma guar).
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowy- nie testowany), składników pochodzenia zwierzęcego, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
Produkt sterylizowany, zamknięty ma temperaturę przechowywania 2-27°C
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 995 kJ/ 239 kcal |
| Tłuszcz | 22,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Węglowodany | 3,1 g |
| w tym cukry | 0,1 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 1,0 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512063 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514067 |