Pasta-Sos Patifu Ocean 100g
Ten najwyższej jakości pasztet z tofu łączy delikatną konsystencję z pysznym smakiem wodorostów.
Wszystko w 100 % pochodzenia roślinnego !
Składniki: woda, tofu 22% (soja, nigari), ziemniaki, olej rzepakowy 16%, drożdże, błonnik owsiany, aromaty, ekstrakt drożdżowy, zagęszczacze: karagen, guma guar, ryż, wodorosty 0,5% (Kombu, Nori), sól morska.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowy – nietestowany), składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 892 kJ/ 213 kcal |
| Tłuszcz | 17,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 0,3 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512360 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514364 |