Pasta-Sos Patifu pomidory i oliwki 100g
Połączenie suszonych pomidorów i zielonych oliwek jest dobrze znane i popularne, ale w naszym przepisie niepowtarzalnie oryginalne.
Składniki: woda, tofu 22% (sojowe, nigari), olej rzepakowy 16%, ziemniaki, drożdże, pomidory 11%, oliwki 2%, ekstrakt drożdżowy, przyprawy, zagęszczacze: karagen, guma guar.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowy – nietestowany), składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 746 kJ/ 198 kcal |
| Tłuszcz | 14,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 6,5 g |
| w tym cukry | 1,6 g |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512186 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514180 |