Pasta-Sos Patifu Orientalne 100g
Mocno doprawione mieszanką egzotycznych przypraw. Mocniejszy, oryginalny smak docenią miłośnicy dalekich krajów.
Składniki: woda, tofu 22% (soja, nigari), olej rzepakowy 16%, ziemniaki, drożdże, papryka czerwona 3%, ekstrakt drożdżowy, przyprawy, substancje zagęszczające: karagen, guma guar.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowy – nietestowany), składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 801 kJ/ 191 kcal |
| Tłuszcz | 15,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 8,0 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | 5,1 g |
| Sól | 1,9 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512179 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514173 |