Pasta-Sos Patifu Toskańskie 100g
Patifu toskańskie charakteryzuje się smakiem warzyw, drożdży i przypraw. Jest lekko pikantne, ale bardzo lubiane przez dzieci.
Składniki: woda, tofu 22% (soja, nigari), olej rzepakowy 21%, ziemniaki, drożdże, pomidory, cebula, ekstrakt drożdżowy, sól, przyprawy, substancje zagęszczające (karagen, guma guar).
Nie zawiera: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowe- nie testowane), składników pochodzenia zwierzęcego, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
Produkt sterylizowany, zamknięty ma temperaturę przechowywania 2-27°C
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 970 kJ/ 232 kcal |
| Tłuszcz | 21,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Węglowodany | 1,1 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512070 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514074 |