Pasta-Sos Patifu z grzybami 100g
Pasta dla miłośników smaku grzybów. Boczniak ostrygowaty nie tylko nadaje bazie jej charakterystyczny aromat i smak, ale także ma korzystny wpływ na zdrowie.
Składniki: woda, tofu 23% (soja, nigari), olej rzepakowy 22%, ziemniaki, drożdże, boczniaki 3%, ekstrakt drożdżowy, sól, przyprawy, substancje zagęszczające (karagen, guma guar).
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowe- nie testowane), składników pochodzenia zwierzęcego, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 987 kJ/ 236 kcal |
| Tłuszcz | 22,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 3,8 g |
| Sól | 1,0 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512087 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514081 |