Pasta-Sos Patifu z ziołami 100g
Zawiera mieszankę ponad 10 rodzajów ziół. Aby lepiej wydobyć smak ziół, zmniejszyliśmy zawartość soli w tej odmianie.
Składniki: woda, tofu 24% (soja, nigari), olej rzepakowy 22%, ziemniaki, drożdże, zioła 1,7 %, ekstrakt drożdżowy, sól, przyprawy, substancje zagęszczające (karagen, guma guar).
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowe- nie testowane), składników pochodzenia zwierzęcego, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 959 kJ/ 229 kcal |
| Tłuszcz | 21,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Węglowodany | 3,8 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 4,1 g |
| Sól | 0,3 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512094 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514098 |