Pasta-Sos Patifu bazylia i czosnek 100g
Doprawione w stylu śródziemnomorskim. Przyjemna, łagodna baza czosnkowa uzupełniona jest bardziej wyrazistym smakiem bazylii.
Składniki: woda, tofu 22% (sojowe, nigari), olej rzepakowy 16%, ziemniaki, drożdże, ekstrakt drożdżowy, seler, bazylia 1%, czosnek 1%, przyprawy, substancje zagęszczające: karagen, guma guar.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, glutenu (naturalnie bezglutenowy – nietestowany), składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 753 kJ/ 180 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 5,4 g |
| w tym cukry | 0,1 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 1,3 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512148 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514142 |