Pasta-Sos Patifu Hokkkaido 100g
To miękki, pyszny smak dyni w połączeniu z cebulą. Dzięki łagodnemu aromatowi nadaje się również dla mniejszych dzieci.
Składniki: woda, dynia 19%, tofu 17% (soja, nigari), olej rzepakowy, ziemniaki, drożdże, smażona cebula, ekstrakt drożdżowy, przyprawy, substancje zagęszczające: karagen, guma guar.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 681 kJ/ 163 kcal |
| Tłuszcz | 13,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Węglowodany | 6,2 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512155 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514159 |