Ser plastry rycki maasdam135g
Ser dojrzewający typu szwajcarskiego o łagodnym zapachu i orzechowym, słodkawym smaku. Oczka owalne, okrągłe, nie przekraczające dużej czereśni. Doskonały ze świeżym pieczywem, ale tworzy także idealną kompozycję z owocami i winem.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1475 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,6 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 12 szt / 360 szt / 2160 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5902208000842 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5902208002440 |