Ser plastry gouda z ryk 135g
Dojrzewający ser typu holenderskiego o łagodnym smaku oraz przyjemnym aromacie. Posiada nieliczne okrągłe, owalne oczka oraz miękką i delikatna konsystencję. Idealny do kanapek, przekąsek oraz sałatek.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1475 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 135 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 10 szt/ 300 szt / 1800 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5902208000859 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5902208002273 |