Ser zamojski wędzony ryki
Dojrzewający ser wędzony o lekko pikantnym smaku oraz niepowtarzalnym aromacie uzyskanym w procesie naturalnego wędzenia. Posiada pojedyncze owalne oczka. Doskonale podkreśla smak kanapek oraz przekąsek.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1475 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~2,5 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | ~5 kg / 60 kg / 500 kg |
| Kod EAN (sztuka i karton zbiorczy) | 272443.…...(wagowy) |