Ser zamojski ryki
Dojrzewający ser typu holenderskiego o łagodnym i delikatnym smaku. Posiada jednolitą, miękką konsystencję oraz nieliczne okrągłe i owalne oczka. Doskonale sprawdza się do kanapek, przekąsek oraz sałatek.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1475 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~2,6 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 5,2 kg / 62 kg / 496 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 272440.…...(wagowy) |