Ser rycki śmietankowy
Łagodny ser typu holenderskiego o podwyższonej zawartości tłuszczu. Posiada prosty skład: mleko, sól i kultury bakterii. Bez laktozy (< 0,01g), bez barwnika i konserwantów. Wyprodukowany z mleka bez stosowania GMO. W 100 gramach sera Rycki Śmietankowy znajduje się średnio 872 mg wapnia (109 % RWS). Wapń zawarty w serze jest łatwo przyswajalny i trawiony przez organizm, ponieważ wiąże się z jednym z białek - kazeiną.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1535 kJ/ 370 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,0 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~2,5 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | ~5,0 kg / 60 kg / 500 kg |
| Kod EAN (sztuka) | 2174843026478 |
| Kod EAN (op. zbiorcze) | 2174842051501 |