Ser Magnacki 3 kolory 200g
Dział: Sery w porcjach/kawałkach/plastrach
Ser dojrzewający, półtwardy, trójwarstwowy z mleka krowiego:
- warstwa czerwona – z dodatkiem papryki i chili,
- warstwa żółta – klasyczna o maślanym smaku z dodatkiem bazylii i suszonych pomidorów,
- warstwa zielona – z dodatkiem pesto oraz pieprzu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1434 kJ / 345 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1 g |
| Opakowanie jednostkowe | 200 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 12 szt / 156 szt / 2652 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 5907528604640 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5907528604657 |