Wióry sera mozzarella Julienne fior di latte 2 kg
Dział: Horeca
Grube, długie wiórki z sera podpuszczkowego, niedojrzewającego półtłustego o zawartości tłuszczu 22%. Ścierane z bloku sera mozzarella.
Idealne do gorących dań kuchni włoskiej, często stosowane na pizzę, jak również do makaronów, cannelloni, sałatek, lasagne oraz innych dań na szybko jak omlety, wrapy czy zapiekanki.
Pakowanie w opakowania typu flow-pack (2 kg ) lub worki foliowe 2 kg. W kartonie zbiorczym 8 kg.
Składniki: mleko krowie pasteryzowane, sól, bakteriefermentacji mlekowej, chlorek wapnia, podpuszczka mikrobiologiczna.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1283 kJ / 308 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14,5 g |
| Węglowodany | < 0,1 g |
| w tym cukry | < 0,1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | 10 kg = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 8 kg / 80 kg / 480 kg |
| Kod EAN (sztuka) | 5906395019939 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 5906395019960 |