Pasta-Sos Patifu Wykwintne 100g
Dział: Produkty vege
Połączenie drożdży, przypraw i palonego słodu sprawia, że nie da się go odróżnić od pasztetu mięsnego.
Składniki: woda, tofu 22% (soja, nigari), olej rzepakowy 16%, ziemniaki, drożdże, smażona cebula, ekstrakt drożdżowy, słód (jęczmień, żyto, cykoria), przyprawy, substancje zagęszczające: karagen, guma guar.
Bez: konserwantów, barwników chemicznych, sztucznych aromatów, składników zwierzęcych, białka mleka, laktozy, cholesterolu.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 859 kJ/ 205 kcal |
| Tłuszcz | 17,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 7,4 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 1,5 g |
| Opakowanie jednostkowe | 100 g = 1 szt |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | 20 szt / 320 szt / 3840 szt |
| Kod EAN (sztuka) | 8594010512162 |
| Kod EAN (karton zbiorczy) | 8594010514166 |