Ser morski olecko
Dział: Sery typu holenderskiego
Ser podpuszczkowy dojrzewający pełnotłusty, wyprodukowany z mleka pasteryzowanego o zawartości tłuszczu 26 ± 2,0% o zapachu i smaku charakterystycznym: pikantnym, ostrym, czasem lekko kwaśnym.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1409 kJ / 339 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,2 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~3,4 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | brak /80 kg / 500 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 291177.…...(wagowy) |