Ser mimmolle ceko
Dział: Sery typu holenderskiego
Inspiracją do stworzenia tego sera był ciemnopomarańczowy, twardy ser o ostrym smaku pochodzący z północnej Francji nazywany Mimmolette. Ser z Ceko jest dostosowany do gustów polskich konsumentów, którzy preferują łagodniejsze smaki. Ten delikatny ale tłusty, jasnopomarańczowy ser dojrzewa przez ponad 8 tygodni jest póltwardy i ma nieregularne, duże oczka.
| Składnik | Wartości odżywcze na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1495 kJ/ 360 kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 1,1 g |
| Opakowanie jednostkowe | ~2,5 kg |
| Logistyka (op zb /warstwa/paleta) | ~5 kg / 60 kg / 600 kg |
| Kod EAN (sztuka i op zbiorcze)l | 255800.…...(wagowy) |